.navbar-default .navbar-nav > .menu-item-56 > a { border-bottom: 3px solid #ee771d; }

Informacje o firmie

Outsourcing Partner to firma założona w 2003 roku. Wspieramy naszych klientów w zakresie wykorzystywania technologii służących do rozwiązywania realnych problemów biznesowych i usprawniania komunikacji z klientami.

Firma Outsourcing Partner w trakcie 12 lat istnienia zrealizowała ponad 200 komercyjnych projektów dla ponad 70 klientów. Posiadamy stabilne zaplecze technologiczne składające się z 60 specjalistów w zakresie informatyki i telekomunikacji. Spółka od wielu lat stabilnie rozwija się i rośnie; w zeszłym roku osiągnęliśmy przychód na poziomie 13 mln zł.

Na rynku wyróżnia nas zaufanie klientów, dla których jesteśmy pewnym partnerem technologicznym. Jako firma średniej wielkości jesteśmy elastyczni i tacy zamierzamy pozostać, bez względu na wielkość.

Historia firmy

Od 2003 roku sukcesywnie budujemy największy kapitał naszej firmy – porfolio zaufanych klientów i partnerów biznesowych.

historia_firmyhistoria_firmy

Zespół

Tomasz Finogenow
CEO

Absolwent CEMBA University of Quebec at Montreal - Warsaw School of Economics. Od roku 1993 związany z branżą teleinformatyczną. Koordynował powstanie Spółki AT&T w Polsce. W kolejnych latach odpowiedzialny za zarządzanie LUCENT Technologies Polska. Kierował sprzedażą w LUCENT Technologies w Wiedniu. Zarządzał firmami, takimi jak Kapsch Telecom (członek zarządu) oraz AVAYA Poland (CEO). Od 2012 w zarządzie Betterware Polska Sp. z o.o.

Krzyszof Mielczarek
Technology Director

Związany z branżą teleinformatyczną od 18 lat. Posiada szeroką wiedzę związaną z tworzeniem, zarządzaniem oraz utrzymaniem systemów teleinformatycznych. Doświadczenie zdobywał pracując dla firm LUCENT Technologies, AVAYA, Touch Partner, gdzie był odpowiedzialny za produkty i usługi z zakresu telefonii IP, Call Center oraz Contact Center. Realizował projekty m.in. dla NBP, ING, GE, BGŻ BNP Paribas, Motorola, Wedel i wiele innych.

Robert Niebrzydowski
Technology Director

20 lat doświadczenia zawodowego w IT, w tym ponad 13 w teleinformatyce. Początkowo jako projektant/programista realizował projekty związane z rozwojem systemów telekomunikacyjnych i bankowych. Następnie kierował projektami i zespołami projektowymi w T-Mobile, BGŻ BNP Paribas, NBP, Avon, Orange i wiele innych. Posiada wiedzę związaną z usługami Self Service, e-Commerce, Big Data.

Jacek Gawron
Sales Director

W branży teleinformatycznej od ponad 20 lat. Pracował dla firm takich jak: Siemens, LUCENT Technologies oraz AVAYA. W swojej karierze odpowiedzialny za kluczowych klientów z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego (między innymi T-Mobile, Orange, Polkomtel, Exatel, Networks, GE/BPH, PEKAO SA, BZWBK). Jego specjalizacja to zaawansowane rozwiązania dla Contact Center i Call Center wykorzystujące telefonię IP, systemy rozpoznawania głosu oraz IVR. W Outsourcing Partner odpowiada za sprzedaż oraz zarządzanie kanałem partnerskim.

Robert Gontkiewicz
Partner

W branży doradztwa i zarządzania IT od 14 lat. Przed Outsourcing Partner współtworzył i zarządzał firmą CT Partners. Członek Zarządu ITSM i współorganizator HDI Poland oraz konkursu Lider Wsparcia IT. Posiada wiedzę i szeroką praktykę w obszarach zarządzania usługami IT, zarządzania projektami, architektury oraz nadzoru i ładu informatycznego. Posiada doświadczenie w organizacji IT dla przedsiębiorstw każdej branży, jak również w jednostkach administracji publicznej.

Bartosz Szkudlarek
Business Development Manager

Związany z branżą IT od ponad 15 lat. Posiada szeroką wiedzę związaną ze sprzedażą, zarządzaniem projektami IT, rozwiązaniami informatycznymi oraz produkcją oprogramowania. Doświadczenie zdobywał pracując dla takich firm, jak AMG.net, ABG SA, ASSECO Poland, eo Networks SA, gdzie był odpowiedzialny za wprowadzanie na rynek produktów wspierających procesy sprzedaży detalicznej. Realizował projekty m.in. dla Aviva, Orange, Siemens, UFG.

Nasi partnerzy

clients logo
clients logo
clients logo